Hepsi cebimden

Hepsi cebimden

Merhaba..

Aslında kendimden notlar yazmak için bu mecrayı açmıştım nitekim açılıp saçıldığımız günden bu yana kendimden pek bişey katamadım malum hava sıcak ve ben bazen üşüyorum.

Hayat çok enteresan size güzellikler sunduğu gibi bazen de bolca sabır sunuyor. Bu mübarek ayda oruç tutarak bu sabrı katlayanlara selam olsun. Bu hayatda hiç birşey için üzülmeye ve üzmeye değmez Allah sağlık, sıhhat versin gerisi bi şekilde halolur, alanda o verende. Ben bugün bir büyüğümü daha toprağa verdim ve şunu tekrar öğrendim ki  bu hayat gerçekten fani üzmeye ve üzülmeye deymez.  Zaman varken tomurcukları toplayın ve gerçekten sevdiklerinize sıkıca sarılın onları nekadar sevdiğinizi bolca haykırın. Bugün açan çiçek yarın solmuş olabilir.

Geçen yıl bu zamanlar mutluluğun nirvanasını yaşarken bu yıl bu zamanlar sükutu yaşamakla meşkulum. Sertab’ın dediği gibi ” Sakin Sade Böyle En İyisi Demli Dingin Boş İnan Ki Ötesi ” aslında boş değil çivi kütükten sökülünce izi kalıyor hepsi bu.

Daha bişeyler eklemek isterdim fakat içimden geldiği gibi yazamıyorum.

Hayat kısa..

kuşlar uçuyor..

 

Üzmüş olabilirsiniz, kırmışta olabilirsiniz, hatta çekiniyor dahi olabilirsiniz hepsini bir kenara bırakın ve sevdiklerinize elinizi uzatmaktan çekinmeyin belki hala havada bekleyenler vardır.

Sevdikçe güçlüsün,

sevildikçe güzel.

 

Haydi kalın sağlıcakla

 

Seçkin Mutlu (Secmirsnik)

seckin

Son Yazılar
Bir cevap bırakın